הכירו את
ד"ר גיל שטראוס

ד"ר גיל שטראוס הוא רופא שיניים בוגר אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית. עוסק בהיבטיו הרבים של עולם האורתודונטיה מזה כשני עשורים ונהנה לעצב חיוכים נינוחים ובריאים.

בנוסף ד"ר שטראוס הוא בעל תואר בחינוך והמוטיבציה העיקרית שלו לעסוק בעולם האורתודונטיה באה מתוך ההרגשה המופלאה של לווי תהליך של גדילה והעצמה אישית שעובר כל מטופל, אם כילד מתבגר או מבוגר. המטופלים מגיעים עם בקשה לשינוי וזו בקשה אישית וכזו שעושה הבדל גדול. חיוך יפה הוא מעבר לשיניים ישרות. הערכים המתווספים למטופלים מעבר לחיוך הם- ביטחון עצמי מוגבר, הנאה מהחיים וחיבור לצחוק המתגלגל שאיתו נולדנו, Your Inner Smile.

"איך לגרום לחיוך מושלם? החיוך המושלם הוא החיוך שנוח למטופל ללבוש"

ד"ר גיל שטראוס

תעודות

רישיון לעסוק ברפואת שיניים לד"ר שטראוס גיל ערן
רישיון לעסוק ברפואת שיניים מטעם משרד הבריאות ד"ר שטראוס גיל ערן - מס' רישיון - 2-150409 בתוקף סמכותי לפי סעיף 20 (א) לפקודת רפואת שיניים תשל"ט - 1979

עוד קצת על ד"ר שטראוס גיל ערן

את דרכו החל לפני כ-20 שנים במעבדה אורתודונטית שם התמחה בבניית מכשירי עזר למטופלים אורתודונטים. הבניה במעבדה דרשה סבלנות לפרטים קטנים ויכולת לעבד חומר להתאמה מושלמת לפה המטופל. עם השנים גמלה בליבו החלטה ללמוד רפואת שיניים ולצאת מהמעבדה אל קדמת הבמה. היה רצון עז לעזור ולטפל באנשים. הטיפול באנשים קסם לו, מכוון שרצה לשמוע עד כמה משפיע עיצוב החיוך על שאר תחומי החיים של המטופלים ואיך המטופלים מרוגשים בסוף סדרת המפגשים. 

יישור שיניים

את האהבה למקצוע ירש מאביו ד"ר שטראוס, שלימד אותו את רזי המקצוע, את הצעדים הנכונים ואת צורת החשיבה המסודרת שיש לסגל בפני כל טיפול. תקוותו היא שהמורשת המכובדת של ד"ר שטראוס תמשיך בצורה נאותה.

איך לגרום לחיוך מושלם? החיוך המושלם הוא החיוך שנוח למטופל ללבוש. זה החיוך שמרגיש שנבנה במיוחד בשבילך וקשת השיניים מתאימה לאף, לעיניים, לאוזניים ולאופי של המחייך. כמו יצירת אומנות יש הסתכלות מעמיקה ואחר כך בניה. 

צעד ראשון
לחיוך מושלם

מוזמנים להכיר אורתודנטיה מסוג חדש,
ולבוא ליהנות מחוויה מעצימה ואפילו ניתן להגיד כייפית!